Strona główna
Wiadomości
Nowości
Projekt
Dla przemysłu
Instalacje TV
Rozwiązania GSM
PICO i MINI Repeatery GSM
MIDI Repaeatry GSM
MAXI Repeater GSM
Repeatery przemysłowe
Bramki GSM
Videodomofony
Domofony
Monitoring
Reklama multimedialna
Centrale telefoniczne
Galeria
Kontakt
   
 

ROZWIĄZANIA GSM>>>

Wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba instalacji wzmacniaczy sygnału, alarmów z powiadomieniem oraz bramek GSM możemy zaoferować instalację najnowszych rozwiązań rynkowych które spełnią Państwa oczekiwania. Jeśli masz problem z nikłym sygnałem lub jego brakiem w domu, biurze, hotelu, restauracji lub wewnątrz innego budynku. Dziwi Cię to, że bez problemu możesz rozmawiać z komórki będąc przed domem lub biurem, a połączenie nagle zrywa się, gdy wchodzisz do środka budynku? Nasze wzmacniacze sygnału pomogą w eliminacji zerwanych połączeń w budynkach, w których słaby zasięg był wcześniej problemem.

Wzmacniacze sygnału GSM

Wzmacniacze sygnału GSM doskonale sprawdzą się w hotelach, pensjonatach, zakładach produkcyjnych i we wszystkich innych obiektach usytuowanych zdala od dużych skupisk ludności czyli wszędzie tam gdzie istnieje uboga infrastruktóra operatorów komórkowych a sygnał na zewnątrz nie jest tak mocny jak w miastach.

To idealne rozwiązanie dla kawiarni, klubów i sklepów mieszczących się czesto w głębokich piwnicach budynków, gdzie bardzo rzadko dociera zadowalający sygnał GSM i cągle mamy doczynienia zzanikiem połaczeń. 

 Urządzenia dostępne są w następujących wariantach:

  • zestawy jednozakresowe na częstotliwość GSM900 - 900 MHz
  • zestawy jednozakresowe na częstotliwość GSM1800 - 1800 MHz
  • zestawy dwuzakresowe na częstotliwości GSM900 / GSM 1800 - 900 / 1800 MHz
  • zestawy dwuzakresowe na częstotliwości GSM900 / UMTS - 900 / 2100 MHz

W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy odpowiednie dla wykorzystywanego zakresu częstotliwości oraz kubatury pomieszczeń, tak aby zapewnić każdemu klientowi rozwiązanie właściwe dla jego potrzeb.