Strona główna
Wiadomości
Nowości
Projekt
Dla przemysłu
Instalacje TV
Zbiorcze instalacje TV SAT
Instalacje tv kablowej
DVB-T
TV na kartę
Programy polskie FTA
Wykaz odbiorników DVB-T
Instalacje HDMI
Rozwiązania GSM
Videodomofony
Domofony
Monitoring
Reklama multimedialna
Centrale telefoniczne
Galeria
Kontakt
   
 

INSTALACJE TV>>>

Oferujemy budowę kompleksowych instalacji antenowych dla klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, pensjonatów, hoteli oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba użytkowania odbiorników TV.

Zbiorcza instalacja TV naziemnej - jest to standardowa instalacja telewizyjna pozwalająca na odbiór analogowych a niebawem i cyfrowych programów za pomocą  jednej centralnej  anteny umieszczonej na dachu budynku.

Programy z rozsiewu analogowego to: TVP1, TVP2, TVP INFO, POLSAT, TVN,  TV4 i w niektórych lokalizacjach TV PULS

Po uruchomieniu cyfrowej TV naziemnej DVB-T w pierwszym multipleksie dostępnych będzie 7 programów: TVP1, TVP2, TVP INFO, POLSAT, TVN,  TV4, TV PULS           czytaj więcej  

Zbiorcza instalacja TV SAT- instalacja RTV/SAT daje możliwość odbioru w jednym gnieździe antenowym sygnału programów naziemnych, oraz sygnału z satelity Hot-Bird z którego nadawane są programy: Polsatu Cyfrowego, Cyfry Plus oraz N. Możliwy jest  również odbiór  programów nie kodowanych  dostępnych za pomocą tunerów FTA.  Zbiorcze instalacje TV SAT


Instalacja TV kablowej- w pierwszej fazie jest to system oparty o układy przetwarzania sygnału telewizyjnego pobieranego z satelitów na sygnał zmodulowany, a następnie emitowanie go w paśmie telewizyjnym od 50 MHz do 900 MHz, analogowo w standardzie PAL/DK lub cyfrowo w standardzie DVB-C. Układ taki tz. stacja czołowa, często budowany jest dla jednego budynku takiego jak blok mieszkalny, apartamentowiec, hotel lub dla całego osiedla bloków wielorodzinnych gdzie sygnał dzielony jest na głównej stacji czołowej i dostarczany jest za pomocą połączeń optycznych.

Doskonałym rozwiązaniem może być połączenie trzech instalacji: TV naziemnej, kablowej i satelitarnej. Daje to urzytkownikowi końcowemu możliwosc szerokiego wyboru usług oferowanych przez operatorów platform satelitarnych i kablowych a dla inwestora lub zarządcy budynku pewność ze elewacja budynku nie zostanie oszpecona niedbałym instalowaniem anten przez mieszkańców.