Strona główna
Wiadomości
Nowości
Projekt
Dla przemysłu
Instalacje TV
Rozwiązania GSM
Videodomofony
Domofony
Monitoring
Reklama multimedialna
Centrale telefoniczne
Galeria
Kontakt
   
 

Nowości>>>


ATEN VS1504 i VS1508 Cat 5 to splittery audio i wideo, które umożliwiają przesyłanie oszczędnym i efektywnym sposobem treści multimedialnych w wysokiej rozdzielczości (1600 x 1200). Urządzenia dostarczą sygnał, bez straty na jakości, do 8 wyświetlaczy (w przypadku ATEN VS1508, za pośrednictwem gniazda RJ-45) położonych nawet 150 metrów od źródła sygnału.

Dzięki kaskadowej konstrukcji (trzy poziomy) oraz przy wykorzystaniu wzmacniaczy ATEN, sygnał może dotrzeć nawet do tysięcy cyfrowych ekranów. Obsługa przez VS1504 / VS1508 funkcji RS-232 (umożliwiającej np. podłączenie do instalacji rozbudowanej o ekrany dotykowe) sprawia, że rozwiązanie to jest idealne do projektów z bogatymi multimedialnie treściami, które wymagają dostarczenia do wielu różnych lokalizacji.

Zastosowanie:

    * instalacje digital signage wewnątrz obiektów, halach targowych
    * przesyłanie informacji do publicznych lokalizacji
    * wydarzenia sportowe
    * sale wykładowe i centra szkolenioweOptoma EX774N wyświetla obraz w technologii DLP®, z jasnością 4300 ANSI Lumenów, rozdzielczością XGA (1024 x 768) i w kontraście 3000:1. Procesor DarkChip3™ firmy Texas Instruments, stosowany również w najnowszych modelach do kina domowego, optymalizuje i przetwarza sygnał wideo, dokonuje jego skalowania i konwersji, zaś technologia TrueVivid™ wspomaga cieniowanie i zarządzanie kolorami. Dzięki temu projektor sprawdzi się w bogatych w multimedia biznesowych prezentacjach, gdzie niezbędne jest prawidłowe odwzorowanie kolorów i zachowanie odpowiedniej ostrości obrazu. 

Nowa Optoma należy do kategorii projektorów instalacyjnych, ale równie dobrze może być użyta jako przenośny projektor biznesowy. Za stałą instalacją w sali konferencyjnej wykładowej, czy lekcyjnej przemawiają, oprócz parametrów jasności i jakości obrazu, zabezpieczenia oraz rozwiązania wydłużające żywotność urządzenia.

Projektor może być kontrolowany i zarządzany pilotem lub zdalnie poprzez sieć (przy użyciu złącz RJ45 i RS232), posiada również opcje zabezpieczeń hasłem i port Kensingtona. Optoma EX774N została wyposażona w bezfiltrową konstrukcję, rozwiązania ograniczające zużycie energii (automatyczne wyłączanie i niskie zużycie prądu w czasie czuwania) oraz łatwo wymienialną lampę. Do użycia w biznesowych prezentacjach, zachęca poręczny pilot z funkcją myszy, przewijania slajdów, wskaźnikiem laserowym i bezpośrednim wyborem źródła, dołączona do zestawu wygodna torba przenośna oraz niski poziom szumów, który wynosi 30dB.

Urządzenie ma złącza analogowe i cyfrowe: DVI-I (z HDCP, wsparcie HDMI), VGA (wejście i wyjście), S-Video, Composite Video, Audio (wejście i wyjście), 12V łącze ekranowe, USB. W zestawie, oprócz torby, pilota, instrukcji obsługi, przewodnika i karty gwarancyjnej, znajdują się: pokrywa na soczewki, kable VGA, USB, kompozytowy, baterie oraz kabel zasilający.


Konwerter 100Base-FX/TX, MM 1300nm, SC, montaż przemysłowy  Konwertery przemysłowe Ethernet/Fast Ethernet firmy MICROSENS umożliwiają optyczną transmisję danych w obszarach o szczególnie wysokich wymaganiach co do bezpieczeństwa, niezawodności i bezawaryjności urządzeń, a także ich odporności na czynniki zewnętrzne. Urządzenia umożliwiają bezpośrednie połączenie okablowania miedzianego z okablowaniem światłowodowym w segmencie sieci Ethernet/Fast Ethernet. Konwertery mediów Ethernet posiadają dodatkowy przełącznik pozwalający na odwrócenie styków złącza RJ-45, dzięki czemu połączenie skrętkowe może odbywać się przez standardowy kabel 1:1. Za pomocą specjalnych złączy (relais contact) do urządzeń podłączyć można systemy alarmowe, które w razie przerwania połączenia mogą odpowiednio zareagować. Złącze światłowodowe znajduje się na dolnej ściance urządzeń, co pozwala na skuteczne ograniczenie dostępu kurzu lub pyłu do wnętrza transceivera optycznego. Urządzenia posiadają uchwyt mocujący do montażu na szynie 35mm. Zasilanie odbywa się poprzez zewnętrzny, centralny zasilacz 24V DC. Redundantne zasilanie możliwe jest przy wykorzystaniu drugiego złącza zasilania, w które wyposażone są urządzenia